تلفن تماس: 02191003047

دوره ی آموزشی حسابرس شو

درباره دوره ی آموزشی حسابرس شو

اطلاعات کلی آموزش

مدرس آموزش : علی بهرام‌دوست – مشاور تامین اجتماعی
نوع آموزش: ویدئویی، آفلاین
مدت‌زمان: 5 ساعت
کیفیت تصویر: 1439 مگابایت
یکی از ناشناخته‌ترین و مبهم‌ترین چالش‌های یک مدیر مالی و حسابدار، موضوع حسابرسی بیمه است. خیلی از کارفرماها و شاغلین حوزه مالی و حسابداری اطلاعات کاملی در مورد آیتم‌هایی که می‌تواند باعث جریمه شدنشان در هنگام حسابرسی بیمه شود ندارند و همین مسئله باعث ایجاد جریمه‌های سنگین می‌شود.
از طرف دیگر برداشت‌های اشتباه مدیر مالی یا کارفرما از حسابرسی بیمه مانند یکی بودن سرفصل‌های مورد رسیدگی در حسابرسی بیمه و رسیدگی مالیاتی و … باعث می‌شود اقدام‌های لازم برای صفر کردن جریمه‌ی حسابرسی بیمه را انجام ندهند که نتیجه آن جریمه‌های سنگین خواهد بود.
اما اصلاً جای نگرانی نیست!
دوره‌ی آموزشی حسابرس شو یک دوره‌ی کامل در زمینه‌ی حسابرسی بیمه است که به شما کمک می‌کند با برداشت‌های اشتباه از حسابرسی بیمه آشنا شوید و اصلاحشان کنید، مراحل حسابرسی بیمه را بشناسید و در هر مرحله بهترین کار را انجام بدهید، سرفصل‌های مورد رسیدگی در حسابرسی بیمه را بشناسید، هزینه‌های مشمول بیمه در هر سرفصل را بشناسید و با اصلاح و مدیریت صحیح آنها، جلوی بدهی و جریمه‌ی حسابرسی بیمه را بگیرید و …
سرفصل‌های تدریس
1- شناسایی موارد مشمول بیمه در هزینه‌های کارگاه (براساس نوع فعالیت)
2- آشنایی با وظایف کارفرما قبل، بعد و هنگام حسابرسی بیمه
3- آموزش تعیین حق بیمه بر اساس هر نوع هزینه
4- شناخت تصورات اشتباه کارفرماها و مدیران مالی در خصوص حسابرسی بیمه
5- روش اصلاح هزینه‌های مشمول بیمه
6- مدت حسابرسی بیمه
7- خطرات عدم همکاری با تامین اجتماعی و عدم ارائه‌ی دفاتر
مخاطبین محصول

اطلاعات مدرس

علی بهرام‌دوست

مشاور تامین اجتماعی کسب و کارها، موسس برند یاری تامین

سوالات متداول
شما می‌تونید برای برطرف کردن سوال و بومی‌سازی آموزش، با شماره‌ی 02191003047 در ارتباط باشید.
یکی از مزیت‌های آموزش‌های ما پشتیبانی واقعی جهت برطرف کردن ابهام‌ها و بومی‌سازی آموزش‌ها برای دانشجویان است.شما از تاریخ تهیه‌ی فیلم نکات بیمه ای بستن حساب‌ها به‌مدت یک ماه می‌توانید از پشتیبانی رایگان استفاده کنید و سوالات خود را از ما بپرسید.
از اونجایی که ما به بکر بودن محتوای آموزشی‌مون اعتقاد و اعتماد داریم، برای کارگاه نکات بیمه‌ای پایان سال ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط قرار دادیم.
شما تا 30 روز بعد از خرید، اگه فیلم کارگاه رو دیدید و از محتواش رضایت نداشتید، می‌توانید به پشتیبانی دوره پیام دهید تا مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده شود.
Scroll to Top
Scroll to Top