تلفن تماس: 02191003047

کارگاه نکات بیمه ای پایان سال

درباره کارگاه نکات بیمه ای پایان سال

اطلاعات کلی آموزش

مدرس آموزش : علی بهرام‌دوست – مشاور تامین اجتماعی
نوع آموزش: ویدئویی، آفلاین
مدت‌زمان: 4 ساعت (8 فایل آموزشی)
کیفیت تصویر: 720p

هنگامی که پایان سال مالی می‌رسه یکی از مهم‌ترین کارهایی که مدیر و اعضای تیم مالی شرکت‌ها باید انجام بدهند بررسی و بستن حساب‌هاست. در این زمان بیشتر مدیرهای مالی ازدید و مالی و تطابق سود و زیان شرکت اقدام به بررسی و نهایی کردن حساب‌ها می‌کنند و از مسئله‌ای غافل هستند که می‌تواند تبعات سنگینی برای شرکت و آنها داشته باشد؛ نکته‌ای که بسیاری از مدیران مالی و افراد شاغل در حرفه حسابداری از آن غافل هستند، بررسی و در صورت نیاز اصلاح حساب‌ها از نظر بیمه‌ای است. شما به عنوان مدیر یا مشاور مالی باید پیش از بستن حساب‌ها، سرفصل‌های بیمه‌خیز را بررسی و مواردی که می‌تواند باعث ایجاد بدهی و جریمه در هنگام حسابرسی بیمه شود را اصلاح نمایید که این امر نیازمند آشنایی و تسلط نسبت به سرفصل‌های مهم از نظر حسابرسی بیمه می‌باشد. در کارگاه نکات بیمه‌ای پایان سال، هزینه‌های پیدا و پنهان مشمول بیمه در هر سرفصل به تفضیل و به‌طور مفصل توضیح داده شده و در ادامه‌ی آن با بررسی گزارش بازرسی دفاتر سه شرکت، سعی در شناخت کامل و ملموس هزینه‌های مشمول بیمه به تفکیک سرفصل‌ها نموده‌ام.

سرفصل‌های تدریس
مخاطبین محصول

اطلاعات مدرس

علی بهرام‌دوست

مشاور تامین اجتماعی کسب و کارها، موسس برند یاری تامین

سوالات متداول
شما می‌تونید برای برطرف کردن سوال و بومی‌سازی آموزش، با شماره‌ی 02191003047 در ارتباط باشید.
یکی از مزیت‌های آموزش‌های ما پشتیبانی واقعی جهت برطرف کردن ابهام‌ها و بومی‌سازی آموزش‌ها برای دانشجویان است.شما از تاریخ تهیه‌ی فیلم نکات بیمه ای بستن حساب‌ها به‌مدت یک ماه می‌توانید از پشتیبانی رایگان استفاده کنید و سوالات خود را از ما بپرسید.
از اونجایی که ما به بکر بودن محتوای آموزشی‌مون اعتقاد و اعتماد داریم، برای کارگاه نکات بیمه‌ای پایان سال ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط قرار دادیم.
شما تا 30 روز بعد از خرید، اگه فیلم کارگاه رو دیدید و از محتواش رضایت نداشتید، می‌توانید به پشتیبانی دوره پیام دهید تا مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده شود.
Scroll to Top
Scroll to Top