ارزیابی ریسک آتش سوزی

بیمه های آتش سوزی از جمله پرمخاطب ترین و مهم ترین بیمه نامه های صادره توسط بیمه گران مختلف است که تقریبا تمامی صاحبان کارگاه های صنعتی، کارخانجات، سازمان ها و ... از این بیمه نامه بهره می برند. ارزیابی دقیق خسارت وارده در اثر آتش سوزی از دو منظر بیمه گر و بیمه گذار مورد توجه است. فانوس با کادر مجرب خود، این ارزیابی را با تضمین عدالت و صحت اجرا می نماید.

ارزیابی ریسک بدنه اتومبیل

نیازمند محتوا در این قسمت هستیم:
ممیزی فرآیندهای در حال اجرای هر سازمان و انطباق آن با استانداردهای مدون و مورد نیاز مجموعه، امری مهم در چرخه رشد و ارتقا سازمان محسوب میگردد. از جمله این ممیزی ها، ممیزی حوزه ایمنی برای کارگاه ها و صنایع است.

ارزیابی ریسک مهندسی

شرکت فانوس، با تکیه بر دانش فنی تیم اجرایی خود، ارزیابی ریسک و خسارت بیمه نامه های مهندسی بویژه در حوزه بیمه نامه های مهندسی صنعت ساختمان، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی، با رزومه ای بسیار فعال و قابل قبول اجرا می نماید. همچنین از افتخارات ما داشتن کارگروهای تخصصی متشکل از مدیران و کارشناسان مختلف در هر حوزه از بیمه نامه های مهندسی بصورت مجزا و تفکیک شده است.

ارزیابی ریسک مسئولیت

مشاوره در خرید و صدور بیمه نامه های مسئولیت و نیز ارزیابی خسارت در این رسته همانند بیمه نامه های باربری از دیگر خدمات ارائه شده در تیم اجرایی شرکت فانوس می باشد. ما با اشراف کامل به قوانین این حوزه و نیز تجربه کافی و قابل قبول، بهترین مشاوره و ارزیابی را به شما بیمه گذار و بیمه گر گرامی ارائه میدهیم.
Scroll to Top
Scroll to Top