ارزیابی ریسک

کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی در ساختار اجرایی خود دارای ریسک های بالقوه هستند که شناسایی هنگام صدور بیمه نامه به جهت پوشش حداکثری خسارات احتمالی امری بسیار حائز اهمیت است. ما با اتکا به تجربه چندین ساله خود در این عرصه، ضامن بهترین ارزیابی و صدور بیمه نامه مناسب شما کارفرمای گرامی هستیم.

ممیزی ایمنی

ممیزی فرآیندهای در حال اجرای هر سازمان و انطباق آن با استانداردهای مدون و مورد نیاز مجموعه، امری مهم در چرخه رشد و ارتقا سازمان محسوب میگردد. از جمله این ممیزی ها، ممیزی حوزه ایمنی برای کارگاه ها و صنایع است. کارشناسان مجرب شرکت فانوس، با استناد به آخرین استانداردها، در کنار شما هستند.

ارزش گذاری سرمایه

این شرکت با بهره گیری از کارشناسان خبره و رسمی دادگستری در تمامی رشته های تخصصی و همچنین تیم های تحقیق و پژوهش آکادمیک، با امکانات ارتباطی آنلاین ارائه دهنده خدمات خاص، امکان ارائه ارزش روز و دقیق اموال و دارای هایی سرمایه ای به بیمه گذاران و صاحبان صنایع را دارد.

آموزش بورس و بیمه

شرکت فانوس با ایجاد ارتباط و بستر مناسب با زیرمجموعه های تجاری خود، اقدام به برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری در حوزه بازار سرمایه و نیز رسته های مختلف بیمه ای نموده است. بهره گیری از اساتید خبره و با تجربه در حوزه های فوق، وجه تمایز این شرکت با سایر موسسات آموزشی است.

آموزش ارزیابی خسارت

ارزیابی تخصصی خسارات یکی از رسته های بسیار حائز اهمیت و کلیدی در صنعت بیمه می باشد. چرا که ماهیت بیمه به بروز خسارت گره خورده است؛ لذا پرورش افراد فعال در صنعت بیمه و علاقمند به ارزیابی خسارت همواره مورد توجه فعالان این صنعت می باشد. آموزش ارزیابی خسارت در محیط های عملیاتی یکی از خدمات ماست.

ایجاد باشگاه مشتریان

با رشد روزافزون تکنولوژی و تغییر در رفتار مصرف کننده در حوزه های گوناگون، تمامی بیزنس ها نیازمند تغییر در ساختار مدیریتی خود هستند. از جمله این تغییرات، ایجاد پلتفرمی مناسب برای رصد مصرف کنندگان خدمات یا محصولات و نیز مدیریت متمرکز و مبتنی بر آمار است. فانوس با طراحی و پیاده سازی باشگاه های مشتریان برای صنایع و رسته های مختلف بیمه آماده ارائه خدمات B2B به کارفرمایان گرامی است.

ارزیابی ریسک آتش سوزی

بیمه های آتش سوزی از جمله پرمخاطب ترین و مهم ترین بیمه نامه های صادره توسط بیمه گران مختلف است که تقریبا تمامی صاحبان کارگاه های صنعتی، کارخانجات، سازمان ها و ... از این بیمه نامه بهره می برند. ارزیابی دقیق خسارت وارده در اثر آتش سوزی از دو منظر بیمه گر و بیمه گذار مورد توجه است. فانوس با کادر مجرب خود، این ارزیابی را با تضمین عدالت و صحت اجرا می نماید.

ارزیابی ریسک مهندسی

شرکت فانوس، با تکیه بر دانش فنی تیم اجرایی خود، ارزیابی ریسک و خسارت بیمه نامه های مهندسی بویژه در حوزه بیمه نامه های مهندسی صنعت ساختمان، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی، با رزومه ای بسیار فعال و قابل قبول اجرا می نماید. همچنین از افتخارات ما داشتن کارگروهای تخصصی متشکل از مدیران و کارشناسان مختلف در هر حوزه از بیمه نامه های مهندسی بصورت مجزا و تفکیک شده است.

ارزیابی ریسک مسئولیت

مشاوره در خرید و صدور بیمه نامه های مسئولیت و نیز ارزیابی خسارت در این رسته همانند بیمه نامه های باربری از دیگر خدمات ارائه شده در تیم اجرایی شرکت فانوس می باشد. ما با اشراف کامل به قوانین این حوزه و نیز تجربه کافی و قابل قبول، بهترین مشاوره و ارزیابی را به شما بیمه گذار و بیمه گر گرامی ارائه میدهیم.
اسکرول به بالا