تلفن تماس: 02191003047

لزوم حمایت وزارت اقتصاد و بیمه مرکزی از بیمه دانا / انتقاد از تعلیق نماد دانا


عده ای شایعه برکناری مدیرعامل شرکت بیمه دانا را مطرح و با انتشار مغالطه های پرت و بی ربط قصد دارند نظر سهامداران را به مقصود خود جلب نمایند. در این باب حمایت قاطع وزارت امور اقتصادی و دارایی و بیمه مرکزی از مدیریت بیمه دانا ضروری به نظر می رسد.

به گزارش خبرگزاری بیمه، شرکت بیمه دانا در شرایطی که در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ با بیش از ۴ هزار میلیارد تومان حق بیمه تولیدی فاصله خود از رقیبانش را بیشتر کرده بود در ابتدای نیمه دوم سال ۱۴۰۰ با خسارت هنگفت در یکی از بیمه نامه های صادره مواجه شده است. دلیل تعلیق نماد دانا اما عدم شفافیت در خصوص میزان خسارت حادثه آتش سوزی کارخانجات طبیعت عنوان شده است اما:
اولاً ارزیابی خسارت مستلزم بررسی فنی، دقیق و میدانی اموال زیاندیده است و این مهم نیازمند زمان است از این رو انتظار می رود سازمان بورس با در نظر گرفتن فعل زمان نماد دانا را بازگشائی نماید.
ثانیا خسارت مذکور موجب شده تا عده ای شایعه برکناری مدیرعامل این شرکت را مطرح و با انتشار مغالطه های پرت و بی ربط قصد دارند نظر سهامداران را به مقصود خود جلب نمایند. در این باب حمایت قاطع وزارت امور اقتصادی و دارایی و بیمه مرکزی از مدیریت بیمه دانا ضروری به نظر می رسد.
بدون شک بیمه دانا در شرایط فعلی می بایست تمرکز خود را روی خسارت سنگین طبیعت منعطف کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
Scroll to Top