تلفن تماس: 02191003047

مدیر بیمه‌های کشتی و باربری بیمه تعاون منصوب شد

سهیلا شرفی به عنوان مدیر بیمه‌های کشتی و باربری شرکت بیمه تعاون منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری بیمه از روابط عمومی بیمه تعاون، سهیلا شرفی به عنوان مدیر جدید بیمه های کشتی و باربری این شرکت فعالیت خود را آغاز کرده است.
شرفی، 25 سال سابقه خدمت در صنعت بیمه داشته و در شرکت های بیمه ای چون ایران، معلم، نوین، توسعه و رازی مشغول به کار بوده است.
او همچنین از سال 1387 به عنوان مدیر بیمه های کشتی، باربری و هواپیما به فعالیت تخصصی خود ادامه داده است.
مدیر جدید بیمه های کشتی و باربری شرکت بیمه تعاون، به عنوان دبیر کارگروه بیمه های باربری سندیکای بیمه گران و نیز سخنگوی کمیسیون گمرکی و حمل و نقل اتاق بازرگانی ایران نیز شناخته شده و در کنار این موارد در نهادهایی چون پژوهشکده بیمه، سازمان بنادر و کشتیرانی، بانک ملی ایران و بانک صادرات به تدریس دروس مدیریت ریسک، مدیریت سازمان و بیمه های باربری، کشتی و هواپیما می پردازد.
شرفی که دانش آموخته کارشناسی مدیریت بیمه اکو و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بیمه است، دوره های حقوق دریایی و بیمه های دریایی را نیز در موسسات معتبر خارجی گذرانده و مقالات متعدد ISI نیز در نشریات علمی به انتشار رسانیده است.
مولف کتاب «بیمه های باربری به زبان ساده» همچنین از همکاران سابق بیمه تعاون بوده و در سال 1392 و همزمان با آغاز فعالیت این شرکت، مسئولیت راه اندازی زیرساخت های بیمه های باربری، کشتی و خاص را برعهده داشته است.
او توضیح می دهد که در نظر دارد تا ابتدا نسبت به تأمین پورتفوی در نظر گرفته شده اقدامات لازم را انجام دهد و سپس در مسیر ارتقای دانش همکاران خود گام بردارد.
شرفی معرفی شاخص های کمی و کیفی شعب و ستاد در رشته باربری شرکت بیمه تعاون به صنعت بیمه را جزو اهداف خود مطرح می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
Scroll to Top